Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szürkehályog? Mit lehet tenni?

Szürkehályog? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszára lennék kíváncsi, akiknek mert volt gondja ezzel. Az egyik lovunknak szürkehályog keletkezett a szemén. Természetesen jött hozzá állatorvos. Kapott szemcseppet, de ez nem vált be. Kapott valami port, attól bekönnyezett, de annak se lett semmi más hatása. Van valakinek valami más ötlete ? El lehet tüntetni valahogy vagy csak a műtét segíthet? Érdemes műteni?

A műtéttel kapcsolatban (megint olyan lovasok válaszát várnám, akik már átestek a lovukkal ezen): Mennyi kerül kb? Mennyire kockázatos? Mennyi esély van rá hogy újra kiújul?

A ló nemrég lett 16 éves, szóval már idősebb. Valamit félidős vemhes. Így egyáltalán szóba kerülhet a műtét, hogy vemhes?

Előre is köszönöm a válaszokat



2016. okt. 21. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
érdemes megműttetni, azt nem tudom, hogy vemhesség alatt is elvégzik-e
2016. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem estem át ezen de a lovardában volt egy ilyen ló. Csikó ellése után(2-3 honappal) műtötték meg csak.
2017. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!