Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy lovat november...

Szeretnék egy lovat november 24. re mert akkor lesz a szülinapom mit tegyek érte és 11 éves leszek hány éves legyen a barátnőm azt mondta 3-5 éves között legyen noniusz szeretnék vagy magyar sportlovat? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Hány éves legyen?Mit tegyek érte?

2016. nov. 6. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Jaj, egyelek is meg! Sajnalom, hogy csalodni fogsz, de semmit ne tegyel, valoszinuleg es remelhetoleg ugysem kapod meg.
2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mit gondolsz, mennyibe kerül egy ló, és az eltartása?
2016. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
11 évesen szerinted honnan tudja?! . Ennyi idősen enis akartam... szerintem mindenki :)
2016. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a szüleiddel beszéld meg, amíg ők nem mondanak rá igent addig ne is tervezgess, csak csalódni fogsz.
2016. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még pár évet ezzel :) Addig is minnél többet járj el lovagló órákra, tanulj, képezd magad, hogy mikor tényleg megértél egy saját ló tartásra már tapasztalt legyél
2016. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Én akkor leszek 45 éves. Mert akkor lesz a születésnapom és egy űrhajót szeretnék mit tegyek érte? hánnnny éves legyen a barátom hogy egy használt űrsiklóóót kapjak ami nem használt?
2016. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem rég lett 11 éves és neki is van már kettő és a negatív kommentekre úgy sem figyelek és nem is érdekelnek ,van hol tartani is stb.El tudnánk tartani!!!!
2016. nov. 6. 23:45
 8/15 A kérdező kommentje:
És az anyukám nem olyan mint a tiéd ha ilyeneket irsz és szereti a lovakat meg van velük és támogatt engem a lovakkal kapcsolatban
2016. nov. 7. 00:24
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképen ne egyedül akard lovagolni és mellé a 3-5 év közötti CSIKÓK nem igazán ajánlottak. Én azt mondom vegyél egy tapasztalt lovat. 10 felett már lehiggadnak kicsit, tudnak tanítani és nem neked kell összelovagolni. A 3-5 éves nagyon fiatal, nem ajánlom, majd pár év múlva megfelelő tudással a hátad mögött. Nem akarsz amúgy eljárni lovagolni? Kialakul mondjuk jövőre.
2016. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ugye első ló akkor ne 3-5 év között gondolkodj, hanem inkább 10-13 közt. 11 évesen nagy falat egy első ló. Ha úgy érzed, hogy van még valami amiben nem vagy jó pl.vágta stb akkor inkább várd ki a 12-t. És semmiképpen ne csikót vegyél mert nem árt pár év a nyereg alatt. Mellékesen pedig mem árt ha mondjuk van egy kis gyakorlatod ugratásban meg pl.sebesvágta kiülésében mert ugye gyakorlott ló is ló és az os elragadhat...
2016. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!