Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debrecenbe indult november...

Debrecenbe indult november 4-től angol tanfolyam és akarok jelentkezni rá állítolag ingyenes nincs ebbe becsapás? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]


itt a link meg nagyon ilyen hívők mert kérdeztem is aki osztogatta a szórolapot, meg Debreceni baptista imaházba,

ez nekem kicsit gyanús imaház??



2013. nov. 5. 03:15
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi becsapás lenn e egy 20 órás? tanfolyamon. Szerintem inkább "beetető" fogás, a 20 óra után megmondják, hogy mennyibe kerül a folytatás.
2013. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Debrecenbe indult a tanfolyam? Azt is írják, mikor fog odaérkezni?
2013. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor az már tegnap elkezdődött
2013. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tankönyv is ingyenes?
2013. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom még nem voltam, csak nem szeretném ha rám tukmálnák istent, meg tempomba járást, nem arról van szó hiszek istenbe, de nem akarok úgy járni mint a barátok köztbe a linda
2013. nov. 5. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:
én járok oda, még senki sem próbált semmit sem rám tukmálni, csak kaptam tőlük és nagyon élvezem! Nagyon hasznosak az órák és nem olyan jellegű mint amikor pislogsz az órára hogy mikor lesz már vége...csak úgy elrepül az idő:D
2013. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ott imátkozni kell vagymi?
2013. nov. 10. 03:00
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kellett...semmit sem kellett csinálni...tényleg nyelvórák voltak, azonkívül meg énekeltünk, vagy hallgattuk egy amerikai beszédét (fordítóval)..
2013. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és a végén se akartak rávenni semmire szóban...annyi hogy mindenki kapott ajándékba egy Bibliát, de annyit se fűztek hozzá, hogy ukkmukk..mindenki nagyon kedves volt.
2013. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!