Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ló, aki most 4 éves...

Van egy ló, aki most 4 éves és 135cm. Ez a ló fog még nőni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát pedig az biztos hogy amekkora 2 évesen az nagyjából akkora marad.

Mondjuk az arab meg ezek lehet 3 éves korukratartanak ott mint más lovak 2 évesen.

Èn eddig hidegvérű sodrott és magyar sportló csikókat neveltem. A tapasztalat az volt hogy 2 éves korukig nottek intenziven. Utana mar csak alakulgattak.

És elgondolhatod hogy én nemhogy silany takarmanyt etettem hanem a zab korlatlan mennyisegben elottuk volt ejjel nappal ugy ahogy a szena telen es a legelő nyáron is.

Télen ejjel istalloztak nappal kinn voltak legelon szabadon annyit mozogtak amennyit akartak.

Nyaron non stop szabadon voltak. Etetoben a zab mindig ott volt. En igy nevelem a csikokat.

2016. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amugy kerdezo ha magasabb lovat szeretnél akkor add el a huculfelvert.
2016. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4-5 éves koráig még simán nőhet a csikó, de hogy ez a csikó fog-e még nőni vagy sem és ha igen, mennyit, az majd csak egy év múlva derül ki.
2016. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha intenzív munkába van állitva a csikò akkor onnantól biztos hogy nem nő.
2016. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tomika36 válasza:
Adjál rá magassarkút! Az segít! De tényleg sok növekedésre ne számíts.
2016. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!