Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti vennétek használt lovascipő...

Ti vennétek használt lovascipőt vagy csizmát?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a minőség és az állapotot kérdése elsősorban. Rommá hordott vackot nyilván nem.
2017. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, egy jó minőségű, jó állapotú csizmát feltétlen megéri, mert nem olcsó dolog, sokat lehet rajta spórolni. Pl. amilyen csizmákat én vettem használtan, nem akarnék újonnan megfizetni, 70-80 ezrekért.
2017. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár már nagyon profi fertőtlenítő megoldások vannak, de én (valós, vagy képzelt?) higéniai indokok miatt mégsem szívesen vennék fel más után cipőt.

Viszont az is igaz, hogy így, újonan csak gyengébb minőségű cuccot tudok megvenni.

2017. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lábszag nem jön ki belőle teljesen,úgyhogy biztos nem vennék.
2017. jan. 17. 20:10
 5/6 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta de végül elvetettem én is a higiénia miatt.
2017. jan. 17. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Más meg a te lábad után nem venné fel, na az milyen? :D

Engem ez annyira nem hat meg, kitisztítom és kész, inkább, minthogy háromszor annyit költsek rá. Sosem volt még ebből problémám.

2017. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!