Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonban érdemes megvenni...

Decathlonban érdemes megvenni az 5000 Ft-os lovaglónadrágot?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak jobb lovas boltok amibe jobb a minőség de ott már az árak is duplázódnak, triplázódnak...
2016. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hobbizni tökéletes.
2016. aug. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Decathlonos (pontosabban: Fouganza-s) termékekkel semmi gond nincs, a legtöbb cuccuk jó minőségű! (Több lovas ismerősöm, köztük tapasztalt lovasok is vásárolnak ott, ahogy én is) Amiket én eddig ott vettem - lovaglógatyák, zoknik, nyeregalátétek, pálcák, ínvédők, mellények stb) - azok mind jók voltak, több évig is bírták.


Tehát megéri ott nadrágot venni edzésekre, hobbilovaglásra tökéletes. Ha esetleg magasabb szinten kezdenél versenyezni, akkor nyilván jobban megéri egy jobb anyagú, drágább nadrágot venni, de otthoni lovaglásra tökéletes az 5000 Ft-os Decathlonos.

2016. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen!!!De ez olyan,hogy kinek-mi a kényelmes stb...nekem volt mar 15ezres gatyám is,ami total felesleges volt,mert kényelmetlen volt.Ezek a fouganzas termékek is legalabb annyira tartósak,es szerintem kényelmesen is.Múltkor vettem ketezerert egy fekete gatyát ott,életem legkényelmesebb gatyaja!!
2016. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évig bírta kisebb jelentéktelen kopásokkal a legolcsóbb Decathlonos nadrág, ezen felül kényelmes is. Szerintem megéri, nyilván versenyezni a napszítta fekete(illetve akkorra már barna) nadrágot nem vennéd fel, de arra, hogy lovazgass benne, totálisan jó.
2016. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!