Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágtánál rosszul volt a...

Vágtánál rosszul volt a lábam. Nem tudom mi lehetett a problema?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabb lovasok, oktatók segítségét kérném. Nemrég vágtáztam egy kislóval, sokat bakolt ezert nem nagyon tudtam figyelni csak arra, hogy ne repuljek le. Az oktatom mondta, hogy ne spicceljek de nem tudtam nem csinálni, mert egyszerűen nem tudtam lenyomni a sarkam, lehet, hogy hosszú volt a kengyel? Vagy nagyon nem tudtam fogyelni rá? Amikor nagylovon ülök vagy nem ugrál össze-vissza a lovam es a kenyel is tuti jó megy a saroklenyomás. Nem tudom mi lehet a propléma.
2017. febr. 9. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez látatlanban nem megmondható.

Az viszont biztos, hogy a sarkad nem kell erővel lenyomni, helyes ülés esetén a sarok magától jó helyre kerül. Ha tippelnem kéne, akkor a térded mozdult el a nyeregben helyéről.

2017. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam mi volt az oka :) tul nagy volt a kengyel.
2017. febr. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!