Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez miért lehetett? (neves...

Ez miért lehetett? (neves edző érthetetlen viselkedése)

Figyelt kérdés
Voltam kétszer Baján, a Remény lovasiskolában lovagolni (előtte lovagoltam már 3 éve), gondoltam, kell a változatosság. Első alkalommal futószárra raktak, amivel teljesen egyetértek, felmérik a tudásomat. Szálltam fel a jól megszokott módon, bal kéz első-jobb kéz hátsó kápa, bal láb a kengyelben. Felültem, majd lecs.szett az edző, hogy rohadtul nem így kell felszállni, mert mindkét kéznek az első kápán kell lennie. Nekem öt éve így tanították, minden könyv, portál azt írta, hogy bal kéz első-jobb kéz hátsó... Fél órát mentem, következő héten már osztályban. Huszonnégy éves lovat kaptam, de csípő, pálca, sarok, hang, semmire nem reagált. Óra végén megkaptam, hogy a helyemben ő nagyon szégellné magát, mert a tanya leggyorsabb lovát kaptam...
2015. szept. 5. 18:41
 1/9 anonim válasza:
90%
Bár én nem értek a lovakhoz, sosem lovagoltam még, de a leírtak alapján és ha te tényleg magabiztos vagy abban a tudásban amit leírtál, akkor ez az 'edző' csak egy felfuvalkodott hólyag lehet, aki nem ért ahhoz amit csinál.
2015. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenről nem tudom elképzelni h neves.. Hogy hívják,kicsoda ez? Mert egy elismert edzőnél akinek már országosan neve van nem jellemző ez. Nem lehet h te is odamentél egy kóklertanyára és az első lókergetőről beadták h ez neves ember?
2015. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Faldum G. :)
2015. szept. 5. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez az? Mert ez nem neves edző,ez egy putri a képek alapján,ilyen helyen jó oktatást ne várj.


[link]

2015. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Neves-nem neves ember, én tuti nem mennék oda többet. Jól akarom érezni magam a pénzemért, nem pofozóbabának megyek, vagy hogy valaki kiélhesse rajtam a neurózisait. Nem érezted jól magad, ne menj oda többet.
2015. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen nagyon nagy ügyet csinálnak belőle,ha téged nem úgy tanítottak lovagolni,mint ahogy ő tanít.Sok ilyen helyen voltam.Bunkó flegma stílus..félnek a felelősségtől ez valamennyire érthető,de gyakran túlzásba viszik.Jobb szeretik,azokat,akik ott tanultak,biztos "jól" csinálnak mindent.Nagyon ritka jó helyeket találni..

Szerintem,ha nem érzed jól magad ott ne menj oda többet vagy muszáj lesz alkalmazkodnod a stílusához (pedig te fizetsz érte)!

2015. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyedben többet nem mennék oda lovagolni. A másik, hogy erről az edzőről nem találtam semmit, tehát nevesnek nem tudnám nevezni.
2015. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez nem neves hely, nem neves edző. Másrészt nézd meg a lovaikat. Én csak képen láttam őket ugyan, de bőven elég. Bár kép alapján nem ítélünk, de egyik sem (!) úgy néz ki rajtuk, mint ahogyan egy rendes képzés eredményeképpen egy lónak ki kellene. Ez azért szerintem önmagában is sok mindent elárul, nem?
2015. szept. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a hely egy putri,és ez az ember nemhogy neves,de még edző sem.Csak egy lovasoktató,aki hülyeségeket beszél.
2015. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!