Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Furán viselkedik a lovam...

Furán viselkedik a lovam segítség!?

Figyelt kérdés

Ma voltunk egy kimerítőbb terepen. Elég régóta nem dolgozott már ennyit egyszerre. De kedvvel ment nem volt semmi baj.

Hazaértünk s itthon sem volt semmi baja egész nap. Evett ivott.

Most este felkelt lefeküdt egymás után többször... erőlködik. Sokat szellent és 3 percen belül 2x is trágyázott. Erőlteti...

Nem tudom mi a baja lehet hogy fáj a lába esetleg izomláza van azért fekszik le folyton.? Kólikás tüneteket mutat viszont van bélhangja még nagy is... illetve mondom trágyázik is fingik is... délután láttam vizelni is...

Lehet simán hogy kimerült?



2017. febr. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Bénulásos izomfesték-vizelés-re gyanakszom (pünkösdi betegség)

De jobb lenne ha hívnál egy állatorvost.

2017. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen színű volt a vizelete?
2017. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Normál sárga szinű amilyen szokott.

Viszont pár napja barnás volt.

Azóta eszik. Dokival telón konzultáltam aztmondta hogy várjunk s figyeljük.

2017. febr. 11. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kólikázni nem trágyázna ilyen gyakran . húgykólika is kizárva ha vizel. Ha normális a légzése,eszik,iszik ,trágyázik van bélhangja akkor nagy gond nem lehet vele.
2017. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sétáltassátok kézen és masszírozzátok át az egész testét ma is és az elkövetkezendő napokban is. A hirtelen jött terhelés nagy bajt tud okozni. Ha látjátok, hogy mereven mozog, hívjátok ki az orvost.
2017. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nincs annyi felelősség a lótartókban, hogy ésszel mozgatják a lovukat??? Sok állás után NEM VISZÜNK kimerítő terepre lovat! Szerencsétlen ló :(
2017. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!