Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a Németországi...

Szerintetek a Németországi lovasboltokban kapható felszerelések jobb minőségűek mint amit itthon lehet kapni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz. Csak ott fizetést is kapnak hozzá az emberek ..
2017. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznék, hogy olcsóbban jutsz hozzá minőségibb termékekhez. Nyilván ott is vannak gagyibb cuccok, de a már jó minőségű, tényleg évekig nyűhető cuccokat olcsóbban kapod meg, mint itthon. Viszont a gáz az, hogy ha kintről rendelsz a szállítási költség miatt már kb ugyanott vagy, vagy pedig drágábban jön meg, ha pedig kimész érte az üzemanyagköltség miatt leszel kb ugyanott árban.

Az sem mindegy h pl itthon melyik lovasboltban vásárolsz, mert van olyan lovasbolt, ami kb 25%-ot rátesz az eredeti árra, így rohadt drága lesz minden, míg ki lehet fogni olyan helyeket, ahol teljesen korrekt áron van minden.

2017. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez márkafüggő, nem attól függ, hogy az adott terméket melyik országban árulják. A legtöbb márkát itthon is forgalmazzák, nyilván ugyan arról a termékről van szó, tehát a minősége pontosan ugyan az.

Vannak viszont olyan márkák, amiknek nagyon jó az ár-érték arányuk, de sajnos még nem forgalmazzák őket itthon, ezeket nyilván külföldről kell megrendelni. De olyan is van, aki pl nagyon nagy kedvezménnyel forgalmaz olyan márkát, ami jó minőségű és olcsóbban kapható nála bizonyos ideig x termék, mintha mondjuk a márka anyaországából közvetlenül rendelnéd (pl Busse).


Én mindig egy adott termékből indulok ki, azt kiválasztom, aztán vagy be tudom szerezni itthon, vagy külföldről rendelem, de attól, hogy Németországban veszed meg az x típusú Veredus ínvédőt, nem lesz jobb, mintha itthon vetted volna.

2017. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A minőség nagyjából ugyanaz.

Innentől kezdve PÉNZBE KERÜL, csak az nem mindegy - szerintem - hogy mennyibe.


Nálunk egy átlagos ugrónyereg (ami még nem a legjobb márka) kb. 200.000 - ft - tól kezdődik, ami Németországban is van, csak ha onnan rendeled, akkor a szállítás miatt többe kerül, mintha itthon vennéd. ha kimész érte - benzin, idő - kb. ugyanott vagy.

2017. febr. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szinte egyformák, vagy ugyanazok! Pl.: egy igazi western-nyerget ua. az USA cég csinálja! Stb, stb...
2017. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!