Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen marmagasságú ló való...

Milyen marmagasságú ló való nekem?

Figyelt kérdés

156 centi vagyok, az érdekelne, hogy milyen marmagasságú ló való nekem?

Félreértés ne essék! Nem akarom a szüleimet avval nyúzni, hogy vegyenek nekem lovat, hiszen tudom, hogy nem vagyok kész rá. Lovagolok egy farmon, ahol 140-160 marmagasságú hucul pónik vannak. Szőrén lovagolunk, ezért nagyon magas lóra nem nagyon szeretek ülni.

Előre is köszi.



#ló #póni #marmagasság #Hucul #milyen marmagasság
2017. febr. 18. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus iskola szerint a ló 20 centivel kisebb a lovasnál, hogy ha kézen dolgozol vele, lásd a hátát. A mai sportlovas szemlélet a teljesítményorientáltság miatt úgy tartja, a ló legyen egy magas a lovasával. Bár akkora hucult nem fogsz találni.
2017. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm!
2017. febr. 19. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolnak igaza van. Hozzá fűzném, hogy ha jól értem leginkább hobbi szinten lovagolsz. Így tapasztalataim szerint ideálisak számodra azok a lovak akikkel jelenleg dolgozol. :)
2017. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!