Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges, hogy annyira okos...

Lehetséges, hogy annyira okos ló, hogy azt is tudta hova csípjen, hogy ne fájjon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom. kicsit furán hangzik így ez a kérdés, de érdekelne. Van a lovardában, ahová járok, egy idősebb kb. 18 éves kanca. Nagyon szelíd. Egyszer sárlott, odamentem hozzá simogatni és amikor nem figyeltem, a fenekembe csípett :D Biztos, hogy csak pimaszkodott, de azon néztem, hogy ennyire értelmes, hogy tudja hol nem okoz fájdalmat? :O Ennyi erővel a karomat is megcsíphette volna...

2017. febr. 19. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ott ért el.

De amúgy ne nagyon hagyd magad csipkedni,mert eleinte mikor lóközelbe kerültem, a barátomnak volt egy lova és mindig csipkedett. Jópofának tartottam,mindaddig amíg belenem harapott a karomba. Akkor jól elvertem,utána ha próbálkozott a csipkedéssel mindig orrbavágtam. Utána már nem csinálta.

Nem vagyok a lóverés híve,de van amikor muszáj odacsapni,hogy tudja hol a helye,mert utána rádkap.

Mert nálunk is csak velem csinálta ezt,de csak addig amíg hagytam.

2017. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, éppen akkor oda esett jól neki.
2017. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!