Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lovásznak tanulni?

Érdemes lovásznak tanulni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
naná ! tíz pont a griffendélnek !
2017. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából annak nem kell annyira tanulni, de a jó lovászt nagyon keresik, csak nem fizetnek túl sokat.
2017. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
kivéve ha tőled vesznek lovat ! a sejkek és üzletemberek sokmilliót fizetnek egy jó lóért!
2017. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
és ez nem égből kapott dolog. a lovak divatban vannak!
2017. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Sztem érdemes ha másra nincs lehetőséged! Keresik a jó lovászt ! Ha szereted a lovakat allatokat akkor érdemes ha nem akkor viszont nem! És amúgy nem kap kevesebb fizetést egy tanàr szerintem!
2017. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem !!!! Isten ments! Én annak tanultam. Felesleges volt. Éveket pazaroltam el.

Igazából ahhoz,hogy lovászként dolgozz, nem is kell papír,elég ha gyakorlatban tudsz pár dolgot,úgyis csak hülyének néznek és kihasználnak. Kidolgoztatják a beledet éhbérért. Itt Magyarországon semmiféleképpen ne gondolkozz ilyenben,maximum ha külföldre mész.

2017. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulni felesleges időpocsékolás. Dolgozni elmehetsz, próbáld ki, de készülj heti 6 nap melóra még hétvégén is, reggeltől estig. Amit csinálsz almolás, etetés, karámba/jártatógépbe ki-be vezetés, lópucolás, ha megengedik futószárazás. Felülni erdős se lesz meg időd se. Ezeket a dolgokat megmutatják és megtudod csinálni, felesleges ezért papírt szerezni.
2017. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként csak a héten kb 2-3 szor ha nem írtuk le az elrettentő okokat itt az oldalon akkor egyszer sem. Egy esetben érdemes,ha saját lovardádban gályázol saját magadnak. Alkalmazotti esetekről való lebeszélési indokokat pedig megtalálod a lista alján lévő ugyanilyen kérdésben .
2017. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!