Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szüleim el akarják adni a...

Szüleim el akarják adni a lovam, mit tudnátok javasolni? Segítség! 😢

Figyelt kérdés
2015. Okt. 4.-én kaptam. Angol telivér, kanca. Nem nagyon járok már ki a lovamhoz...Eggyetlen egy okom van rá....Méghozzá a lovardában a közösség. Lenézik az embert. Én vagyok ott legrégebb óta...(Mint lovas, mint bértartó).Nagyon ritkán járok ki. Mindig fenyegetnek, hogy eladják. Most szoltak, hogy hétfőn jött volna egy csaj megnézni, de nem volt...Egyszerűen nembírnám, ha már nem lenne. Rengeteget értem el vele. Ha eladják akkor én olyan dolgot tennék, amit még én is megbánnék. Ők nem szeretnék átvinni másik tanyára, lovardába. Én meg igen. Mi lenne a legjobb megoldás?😭😭
2017. márc. 6. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rá se nézel, akkor mégis minek tartanátok meg? Dísznek?
2017. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elkezdesz vele több időt tölteni, ezzel megmutatva a szüleidnek, hogy szereted a lovadat, vagy leteszel róla. Az alapján amit kiírtál nem nagyon érdekel már téged az a ló.
2017. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Átviszed a másik lovardába a virslit és te fizeted az üzemanyagot, időszaki szervízeket. Ja, úgy már nem annyira vidám...
2017. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Drágaságom, téged joggal néznek le, mert egy féreg vagy. Mi az, hogy nem megyek ki a lovamhoz?! Egy állat felelősség, rohadtul nem úgy működik, hogy felé se nézek ha nem kényelmes.
2017. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem ismerlek. Nem tudom mennyire vagy erzekeny. A legjobb az lenne ha LESZARNAD AMIT GONDOLNAK!!!! Bizonyits hogy igenis foglalkozol azzal a loval es ellatod! Hogy igazi lovas vagy es nem hagyod hogy eladjak! Hogy nem adod fel ilyen konnyen! Akik szekalnak meg tenyleg szard le , ne torodj veluk! Ha viszont... tenyleg nem foglalkozol a loval.. neki is jobb hogy eladjak...
2017. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem foglalkozol vele mert mások véleménye jobban érdekel mint a lovad....kicsit gondolkodj el.
2017. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vedd észre, hogy semmi közöd ahhoz a lóhoz!


Minden, amit leírtál, hogy miért szeretnéd megtartani, az kizárólag rólad szól!


Ez puszta birtoklási vágy, és önzés.

Egybekötve némi érzelmi zsarolással, amit a következményekről mondtál.


Egy hisztis kisgyerek vagy, gondolkodás nélkül eladnám a lovat.

2017. márc. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem adod el, de nem is foglalkozol vele - ezáltal a képzettsége is romlik, unatkozik is, pláne, ha sokat áll bokszban, és még komoly összegeket is fizetnek a szüleid (!) azért, hogy te ne járj ki.

Ha gondos van a többiekkel, vond be a lovarda vezetőjét, és kérd meg, hogy orvosolja a helyzetet, és teremtsen megfelelő légkört, ha valaki nem képes a békés egymás mellett létezésre, hát dobja ki. Nálunk anno többen is repültek azért, mert mérgezték a közösséget, és már az fenyegetett, hogy tömegesen el fognak menni miattuk.

2017. márc. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozol, hogy el akarják adni, amikor nem is foglalkozol vele?!

Kit érdekel a közösség? Nem hozzájuk kell kijárnod és nem velük kell foglalkoznod, hanem a lovaddal! Szüleidnek igaza van.

2017. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Más gyerek mindent megadna érte,hogy saját lova lehessen.Te megkaptad, mégsem foglalkozol vele.Teljesen jogos a szüleid reakciója.

Egyébként hozzá kell szokni a közösséghez.Mindenhol(iskola,munkahely) vannak olyan emberek,akik baromira unszimpatikusak,negatívak.Nem kell velük foglalkozni. Nem kerülhetsz el minden helyet csak azért,mert nem jössz ki az ottaniakkal.

2017. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!