Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Idegesíthette a lovamat hogy...

Idegesíthette a lovamat hogy sírtam mellette?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Bővebben kifejtenéd? :D
2017. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bővebben ? :D
2017. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen, idegesítette.
2017. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam a lovamnál, és pont akkor kaptam egy SMS-t ami nagyon elszomorított. Elsírtam magam és hozzábújtam a nyakához, ő tud a legjobban megvigasztalni. Bár őt lehet hogy zavarta hogy a nyakához bújva pityergek :(
2017. márc. 18. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha zavarja, simán otthagy.
2017. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Lovas szakon tanulok. a lovak megérzik az emberek erzelmeiket, ezert nem szabad idegesnek lenni, ha lovagolsz, azta lo megerzi. Az, h a sirasod zavarhatte e, azt nem hiszem.
2017. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rengeteget sírtam a lovamnál, mindig odabújt olyankor, mintha vigasztalt volna. pedig nem egy bújós ló. szerintem nem zavarta.
2017. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem szoktak otthagyni, csak felvidítani. De minden lehet.
2017. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha zavarta volna, elhuzodott volna. En nem vagyok egy siros tipus, de egyszer lovaglas kozben nagyon ramjott a siras (egy bizonyos szerelmi banat miatt) es leszalltam a lovamrol, aztan a palya kozepen nekialltam bogni:D Hala az egnek aznap egyedul voltam a lovardaban. Szerencsetlen lonak kb. a nyakan csimpaszkodva bogtem, de o teljesen mozdulatlanul, szepen csendben allva turte. Meghallgatott. Pedig teliverem van es rola koztudott, hogy izeg-mozog folyton, alig van egy nyugodt perce is:D

Tehat szerintem a lovak nagyon jo hallgatosag:)

2017. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!