Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri sethlandit...

Szerintetek megéri sethlandit tartani?

Figyelt kérdés
Mit lehet velük csinálni?
2017. márc. 19. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Simgatni, etetni, takarítani... Amit akarsz. Am kocsiba be lehet őket fogni, eldöcög pár kilómétert egy emberrel.
2017. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,mit szeretnél vele csinálni. Nekem nem érné meg. Ha társlónak kellene,akkor megéri,mert kevesebbet eszik,mint egy nagyló. De körmölni ugyanúgy kell. Ha van kisgyerek,őt tudod rajta lovagoltatni,vagy kis szekér elé fogni,de azt is inkább csak gyerek tudná hajtani. Annyit tudnál csinálni,hogy befogod egy kis kocsi elé,aztán tudsz rápakolni egy kis trágyát,füvet,aztán vezeted. Tudod pucolgatni,fonogatni a sörényét,farkát. Sétálgatni vele,legeltetni. Kb ugyanazt mint egy nagy lóval,csak egyszerűbb kezelni. Ugyamúgy tudod futószárazni,földről dolgozni vele,trükköket tanítani neki. Meg pl ha rálép a lábadra,nem olyan fájdalmas,mintha egy nagy ló lépne rá. De egyébként nem sok haszna van,max úgy lenne,ha rendezvényeken lovagoltatnál rajta gyerekeket. Meg mint ahogy írtam is femtebb,ha társlónak kell,akkor gazdaságosabb,mint egy nagy ló.
2017. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Társló,iskolalónak,kezdők alá jó. Semmi másra.
2017. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, és tapasztalatból mondom, hogy semmire nem jó. Nem cserélném el semmiféle sportlóra, de ha az anyagi hasznot nézzük akkor semmi biztatót nem tudok mondani. Lényeg, hogy én imádom, bár nem az egyetlen lovam. Így azért könnyebb szeretni, hogy van lovagolható lovam is. Szoktam földről idomítani, egész jó spanyol lépést csinál, tök vicces.
2017. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!