Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mitől dagadhatott fel a feje?

Mitől dagadhatott fel a feje?

Figyelt kérdés
Mikor kivittem a legelőre még semmi nem volt vele. Most hoztam be és egyből észrevettem hogy mindkét oldalt a pofája, tehát a csont és a bőre között így fel van dagadva ilyen hurka szerűen. Nincs más tünete, kedve jó, eszik. Mielőtt lebombáztok hogy azonnal doki és hogy miért nem azzal kezdem, szólok hogy kettőt is felhívtam, de vasárnap este van és ki vannak kapcsolva.. És túl sok lóhoz értő doki nincs a közelünkbe:/
2017. márc. 19. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
privátban küldök képet
2017. márc. 19. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet a foga fáj
2017. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy allergiás is lehet valamire, legelőn levő növény...
2017. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergia lesz. Ha van otthon kamillateád, csináld 5 filterből és 1 liter vízből jó erős teát, várd meg, amíg kézmeleg alá hűl, és itasd meg vele. Ha simán nem megy, tegyél bele takarmányt. Ártani nem árt, viszont fertőtlenítő (ha belülről megszúrta valami növényrész) és gyulladáscsökkentő. Valamennyit segíthet, amíg ki nem ér egy orvos. Ha van, árnikakrémet vagy voltalrent/diclofenacot lehet kívülről rákenni.
2017. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, mi van a jószággal? :)
2017. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kullancs?
2017. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, visszaírt még este a doki és ő is allergiára gyanakodott, azt mondta borogassam és adjak neki calcium pezsgőtablettát. Este mikor kimentem megnézni már teljesen el is tűnt:) Azt mondta valószínű valamilyen növény lehetett
2017. márc. 20. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!