Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha western nyereggel fogok...

Ha western nyereggel fogok lovagolni akkor el fogok hízni? ( többi információ lent)

Figyelt kérdés
Szóval, régebben kövér voltam, és elkezdtem lovagolni angol nyereggel. És 4 kilót adtam le ennek segítségével. Alapból még mielőtt nem lovagoltam 164 cm/57kg voltam,most meg ( 6 hónap után) vagyok 164cm/52,5 kg. Azt mondta az egyik lány hogy western lovagló stílus sokkal könnyebb mint az angol. Ez mennyire igaz? Ha most többnyire abban lovagolnák ( mert nagyon tetszik) vissza jönne rám az a súly?

2017. ápr. 8. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orbitális nagy hülyeség,ha elhízol az nem a nyergen fog múlni. Ha minőségileg csinálod,mindegyik szakág nehéz,ha csak lődörögsz körbe-körbe akkor egyiksem izzaszt meg.
2017. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

És ha angol nyereggel westernezel? Vagy fordítva?

Szóval az elsőnek igaza van. Sem a nyereg, sem a szakirány nem jelenti azt (egyik esetében sem), hogy könnyű lenne.

A western egyébként minden, csak nem könnyű, hiszen az munkalovaglás. Ha csak felülsz és had menjen, akkor kár volt bele az energia. Szóval az is épp annyira melós, mint pl egy díjlovaglás, vagy az ugratás, de akár még a díjhajtást is ide lehetne sorolni.

2017. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!