Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Alaptanal dolog miatt aggódom...

Alaptanal dolog miatt aggódom vagy hagynom kellene?

Figyelt kérdés

Szeptemberre ki kell talalnom mivel akarok majd foglalkozni. Mar van par otletem, de mindenkepp csak allatokkal akarok foglalkozni. A kutyakert elek igazabol. De ilyen teren nincs olyan szakma amibol meg tudnek elni.

Meg imadom a lovakat es 5 eves koromtol lovagoltam.

De valahogy abbahagytam ezt a hobbit kb. 10- 11 eves korom korul..

Viszont most attol felek hogy ha elkezdek ilyen szakteruleten dolgozni akkor esetleg egy lo maradando kart tehet bennem..

Alaptalan a dolog vagy inkabb hagyjam ezt a palyat?


2017. ápr. 30. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem alaptalan, a lovak körül nagy a balesetveszély.

(Nekem mondjuk eszembe nem jutna olyan szakmát tanulni, ami csupán a hobbim volt, az is 10 éves koromban... Erre kár elvesztegetni éveket. A másik, hogy lovas szakmát tanulni kb soha nem éri meg).

2017. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne válassz olyan szakmát, ami évekkel ez előtt, pláne még tini korod előtt volt hobbid. Erre nem lehet egy komplett életet felhúzni. Olyasmiben gondolkozz, amivel el tudod képzelni, hogy évtizedekig dolgozol.

A balesetveszély meg valamilyen szinten lutri, a kutya is megharaphat, elfertőződhet, aztán ott a baj. Nyilván a ló meg úgy meg tud rúgni, hogy ott maradsz - szóval ha nem őszinte elhivatottság a dolog, én sem erőltetném. Pláne egy régi "akkor jó volt" hobbira alapozva, amit már akkor se szerettél annyira, hogy ne hagyd abba.

2017. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a két választ, igazatok van. Nem fogok ilyesmibe belekezdeni.🤔
2017. ápr. 30. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj etológusnak, akkor van időd állatot választani, amíg az alapokat tanulod. És lehet, hogy találsz magadnak valami új irányt. De pl egy kutyakiképzőnek sem árt, ha van egy ilyesmi tudása a szakmai tapasztalaton kívül...
2017. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!