Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lófajtákat tudtok az...

Milyen lófajtákat tudtok az alábbi szempontok szerint? Ha van olyan lovatok akkor írjatok le róla mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok nekem olyan ló/póni fajtát írni amelyek:

-140 cm és 150 cm közötti marmagasságú

-lehetőleg fakó színben legyen megtalálható

-hobbilóként,versenylóként és díjugrató lóként használható

-hosszútávot bír (séta,ügetés,vágta)

-erős patája van



2017. máj. 11. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszerre legyen hobbi és versenyló? Sokat vársz kicsit. Amit te keresel, az két külön ló. Hosszú táv, az mit jelent? Mennyire hosszú?
2017. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A versenyló és a díjugrató ló csak a hobbiló után van. És ezt én írtam máshogy: hobbilóként szeretném használni,de szeretném ha ugratna is (nem verseny típusra gondoltam)
2017. máj. 11. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Sportosabb haflingi vagy fjord. A hosszú távot bármelyik bírja egy túrán, csak megfelelően fel kell hozzá készíteni.
2017. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 11. 20:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy átlag távot bármi kibír. Ügető, telivér, stb. is, ezeknek jó a patájuk is, utóbbi ugróban is elmegy, militaryban jók is pl. De jó lehet ak ér ará gidrán is.

Ugrásra én amúgy haflingit biztosan nemnem vennék, sokszor a patájuk se olyan jó.

Durvább távra arab, shagya, akhal teke, vagy valami magasan telivérezett (arab) félvér.

2017. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A telivérnek jók a patái, a haflinginek meg nem?! Utolsó mi van veled?!

Amúgy se gyakori a fakó telivér, föleg a 140 cm körüli. Szóval maradjunk a Haflingi/Fjord párosnál. Esetleg Hucul. Láttam olyat ami jól ugrik.

2017. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az adaj fajtájú lóról mi a véleményetek?

2017. máj. 12. 06:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.. Magyarországon hol kapsz ilyet? Vagy az nem volt kritérium? Mondták már neked, hogy az álom az élet megrontója? :)
2017. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt hogy érted?
2017. máj. 12. 13:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részét a háromból?
2017. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!