Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás elött állok....

Lóvásárlás elött állok. Leírnátok nekem, hogy mit kell biztosítanom, stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lóvásárlás elött állok. Tudom,hogy mi kell a lóvásárláshoz csak megakarok benne bizonyosodni,hogy tényleg jól tudom-e. Kérlek leírnátok nekem,hogy miket kell biztosítanom meg,hogy miket kell megtennem?


Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm szépen :)


2017. máj. 27. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig szerződéssel vegyél lovat és legyenek papírjai, amit azonnal bemutatnak és odaadnak. Nálad tapasztaltabb emberrel menj lovat nézni esetleg vigyél dokit. Mindig próbáld ki a lovat, ha nem lehet akkor nincs üzlet.
2017. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. :)

Csikónál mit nézzek?

2017. máj. 28. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Csikónàl az anyját, apját,

"a nézését meg a járását" nézd


Amúgy papírok, sütés.

És legyen nálad méretes kötőfék, normális lószállító, 1 db éles kés (nem azért, hogy ki tudd véreztetni hanem, hogy el tudd vágni a köteleit ha hirtelen azt kell) , és úgy kösd ki a lószállítóban, hogy ha fetreng se fojtsa meg a kötél.


Meg a ló lábait nem kötjük de ezt már csak a full laikusoknak.

2017. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csikónál a lényeg, hogy legyenek meg a papírjai, legyen vezethető, köthető, megfogható. Nem írtad a korát, ha munkája elkezdődött, akkor nézd meg meddig jutottak vele (pl futószár), ha még nagyon fiatal, akkor is a járását és az arányait.
2017. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!