Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lonak nyaron (se) a nyakat...

A lonak nyaron (se) a nyakat es a hasat miert nem szabad slaggal locsolni?

Figyelt kérdés
Azt tudom h nem lehet de azt hogy mi okbol nem azt nemtom. Ezzel lenne a kerdes. Aki tudja pls irja meg. Koszi
2017. máj. 31. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Lehet kivéve ha fel van hevülve,meg van izzadva mert akkor tüdőgyulladást kap. Egyéb esetben fokozatosan először a lábait kell locsolni és lassan haladni tovább. Szügyénél meg a szívtájékon kell odafigyelni .
2017. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Felteszem azért, mert minden fajtának vannak értékmérő tulajdonságai, ami alapján jól körülírható, elkülöníthető egy-egy fajta a másiktól. Ellenkező esetben csak egyeden múlna, hogy találsz-e olyan frízt, ami 3000 méteren lekörözi a telivéreket.


Más kérdés, hogy akármilyen nyugodt is egy fajta - jellemzően legalábbis, de eltérő egyed mindig akadhat -, két nap alatt a gazdi fejére nő, ha megérzi a hozzá nem értést, vagy a következetesség hiányát. És meg fogja.

Ha van melletted jó edző, vágj bele, amúgy felejtős.

2017. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Öööö, ezt nem ide akartam írni, de nem is értem, hogy került ide o.O

Az első jól mondja mindenesetre - lehet, odafigyeléssel.

2017. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!