Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakra szeretnek a kesobbiekb...

Lovakra szeretnek a kesobbiekben felvenni tamogatast! Nekem milyen iskolaval vagy papirral kell rendelkeznem, h megtehessem?

Figyelt kérdés
Ill. a lovaknak...szarmazasi lapon, ill. loutlevelen kivul?!

2017. jún. 9. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem magyar fajták tenyésztésére lehet kérni támogatást. Ehhez lótenyésztői végzettség szükséges. Mivel a tenyésztés komoly dolog így a lovad akkor származási lap is kell, tenyészszemle stb
2017. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar fajtába tartozó kanca kell, és a csikónak is az adott fajtába kell tartoznia. Neked konkrétan szerintem nem kell végzettség, ha mégis, akkor szerintem bármi mezőgazdasági megteszi, de nyilván, ha nem vágócsikót akarsz előállítani, akkor érdemes némi szaktudást felszedni.
2017. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hozzátenném, hogy annyi támogatást nem fogsz kapni, hogy a fedeztetés és a csikó, illetve a kanca tartása, oltások, rendes felnevelés, stb. megérje.

Illetve ami még eszembe jutott, az az MSLT elit kanca programja, az elit (vagy prémium?) minősítésű kancák fedeztetését százezer forintig támogatják.

2017. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!