Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri hosszútávon meg venni...

Megéri hosszútávon meg venni ezt a lovat? Többi lent. 👇

Figyelt kérdés

Ahová járok lovagolni ott van egy 150-160cm marmagas paci. Én 157cm vagyok. Szerintetek megéri hosszútávon meg venni ezt a lovat?

13/L



2017. júl. 4. 09:22
 1/9 anonim válasza:

Simán. Mondjuk nem értem a kérdést, mivel a magassag az elmegy, te is nősz még.


A képességeit meg te ismered. :)

2017. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
👇
2017. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát csak magasság ismeretében akár, de rengeteg olyan dolog van, amit nem ártana tudni róla. Neme, életkora, papírja, oltásai, egészsége, külleme, mozgása, képzettsége, alap képességei, jelleme...
2017. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne te gazdálkodj a szüleid pénzével. Gyujts szorgosan és mikor egyetemista leszel már lehet lesz lovad. Én is 15/L vagyok elmentem/ elmegyek dolgozni és kiváltom míg magamnak tudok venni olyat ami tényleg álmaim a illik és a szüleimet se húzom le.
2017. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha eltartani nem tudja, végső soron akkor is a szüleit húzza le. A kérdés inkább az, anyagilag belefér-e, van-e szakértő segítség mellette, és valóban megéri-e az a ló a vételt.
2017. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálja úgy hogy el tudja tartani meg meg is tudja venni és ha történik vmi akkor a szülei esetleg tudnak neki segíteni. Bár én direkt nem vezetek a szüleimnek lovat. Úgyse vennének meg azt úgy nem éreznem annyira a sajtómunkások... meg na nem akarom lehúzni őket ha én is képes vagyok előteremteni rá a pénzt a tartásra és az arra +a felmerülő váratlan költségekre úgy mint a szüleim. Meg nem tudom az úgy túl nagy ajándék lenne tőlük mindegy mire adják.
2017. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2017. júl. 4. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el inkább ha idősodsz magad vegyes meg saját pénzből max ha szüleid úgy gondoljak támogathatják egy bizonyos összeggel. Meg fiatal vagy lehet elmész más városba tanulni egyetemre illetve középsuliba... Sokkal nagyobb öröm és sokkal jobban megbecsülöm ha te veszed és te teremtése rá mindent meg. De beszéld át a szüleiddel.
2017. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magassága az egy dolog. Hosszútávon ok. De hány éves a ló? Mennyire van lestrapálva, mik a terveid vele a későbbiekben... stb stb. Rengeteg kritérium van ami alapján az ember lovat választ, a marmagasság nem az első közt szokott szerepelni 8legalább is nálam).
2017. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!