Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felbertasba szeretnek lovat...

Felbertasba szeretnek lovat ki az aki hasonlo dolgon gondolkozik?

Figyelt kérdés

Azokhoz szol ez a kerdes aki ugy mint en , felbertartasba szeretne lovat kivenni egy lovardaban

-milyen lovat szeretnetek

-hogyan kerestek ra penzt hogy honaprol honapra fizetni tudjatok

Nagyon halas lennek ha irnatok nekem erre valaszokat akik ugy mint en felbertartasban szeretnetek lovat

Szeretnem latni hogy mas hogyan gondolja ezt hatha akkor en nekem is konnyebb lesz a dolgom

Most elsosorban azokra vagyok kivancsi akiknek meg nincs felbertartott lovuk de ezen gondolkoznak

Termeszetesen olyan valaszokat is meghalgatok akiknek mar van, tapasztalatok stb...

Minden valaszert megy a zold!



2017. júl. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretnék. Nyugodt de jó ugróképességű iskolalovat és nem magam keresném rá a pénzt
2017. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enis szeretnék csak nalunk a lovardaban nincs valami sok iskolalo es igy lehet hogy nem tudnek berelni:(

Viszont ha igen akkor egy nyugodt normális 7-8 eves lovat szeretnek :) (de igazabol azt a lovat szeretnem akit szoktam lovagolni, csak o eleg sokat dolgozik es igy lehet nem adnak oda hogy egyedul lovagoljam...) O amugy egy 10 eves magyar felver kanca :) Nem biztos hogy magamnak fizetném, de gondolkozom rajta hogy vallalok évközben diakmunkat es tudnam belole fizetni:) bar igy esetleg egy sajat lovat is eltudnek tartani :D

2017. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat mentek a zoldek

Sokat segitett!

Johetnek meg boven!!!

2017. júl. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!