Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket miért zavar ha egy...

Titeket miért zavar ha egy másik kutyás pont fordítva él és gondolkozik mint Ti?

Figyelt kérdés
... ha ezzel sem Nektek, sem a Kutyáitoknak, sem a társadalomnak, és főleg a saját Kutyájának nem árt, senkit nem zavar? Miért kell mégis támadni? Mi értelme van? Egyszerűen csak emberi szokás kilökni azt aki furcsa?
2010. jún. 23. 13:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem, de ez nem csak a kutyákra vonatkozik. Mindennel így vannak az emberek (kapcsolatok, munka, szex stb...). Minden egyes ember egy általa felállított norma szerint éli a mindennapjait, pl. én napi 1X adok a kutyámnak ételt és minden nap sétáltatom. Aki nem így csinálja, az másmilyen, mint én,tehát az én normámon kívül esik, azaz abnormális, ellent mond annak, amit én mondok!

Így érted? :)

2010. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mire vonatkozik a kérdés? Engem spec nem zavar addig, míg másoknak vagy a kutyának nem árt. Gondolkodjon ahogy akar. De azért vannak dolgok, amiket már nálunk okosabb emberek bebizonyítottak, én azok mellett hajlandó vagyok ágálni. Főleg azzal, aki nem gondolkodik, nincs racionális magyarázata, csak ragaszkodik a hülyeségéhez.
2010. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Én a csodálatos kutyámat 16 évig neveltem, szerettem és tartottam úgy, ahogy én gondoltam és szerencsére sosem törődtem mások rosszallásával. Azt hiszem a kutyatartás is olyan, mint a gyereknevelés. Mindenki jobban tudja, mindenki bele akar szólni... ne törődj velük.

Életem legszebb 16 éve volt, és remélem a kutyámnak is az volt.

2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar, de sokakat a környezetemben igen és ezt az orrom alá is dörgölik. Akkor kissé feszült leszek, mi közük van hozzá? Pláne milyen alapon szólnak bele?
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha zavar, hogy a te álláspontoddal ellenkező véleményeket is kapsz, arra csak egy megoldás van. Nem kell értelmetlen kérdéseket feltenni, mint mondjuk ez. Nem csak neked lehet igazad, de ezt nem vagy hajlandó elviselni, mert a te kutyád a tökély, te meg egy mintagazda vagy.
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Dehát ha a kutyája jól van akkor bizonyára semmi olyat nem tesz amitől az okosabb emberek elájulnának. :)
2010. jún. 23. 13:38
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Leirnád konkrétan, hogy mire vonatkozik a kérdés?
2010. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lehet más a véleménye bárkinek, de mivel senkinek nem ártok ezért leszólni nem kell meg azt mondani hogy nincs igazam, mindenkinek van saját igaza, életformája, amíg nem tesz rosszat addig egyik sem jobb vagy rosszabb. Én sosem akartam másra erőltetni az enyém.

Akinek meg nem tetszik a kérdés az ne válaszoljon. Ilyen egyszerű. Mindenki tud kultúráltan írni, te meg itt agresszívkodsz.

2010. jún. 23. 13:42
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem írom le, legfeljebb csak a végén mert itt hajlamosak a kérdés helyett a kérdezőre koncentrálni és őt fikázni.
2010. jún. 23. 13:45
 10/21 anonim válasza:
75%
Egy kutya olyan, mint egy gyerek. Biztos, hogy a legjobb tudásod szerint neveled és szeretettel gondoskodsz róla. Ne hagyd, hogy beleszóljanak az életetekbe!
2010. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!