Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehet le szoktatni?

Hogy lehet le szoktatni?

Figyelt kérdés
járok ki egy kiseb helyre ahol vannak lovak van egy közepes méretű nagy póni kocsizni szoktak vele és én majd holnap rá ülök régen ültem már rajta de néha tényleg ritkán oda csip de nem a fogával csak ugy..hogy lehetne le szoktatni lehet karácsonykor ő lesz a lovam (bértartásban)
2017. júl. 14. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Orron csapod. Amúgy szerintem ha nem konkrétan csíp, akkor ez valamilyen jutalomfalat-követelés lehet, vagy annak a jele, hogy ez a ló alapvetően nincs belovagolva.
2017. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a lóval kocsiznak régen ültem is rajta ma fogok megint rá ülni.
2017. júl. 15. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat! De az most miértsegít ha orron csapod?
2017. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felteszem, mert nem akarod kivárni, amíg rendesen foggal beléd harap... De megpróbálhatod megdicsérni is, amiért nem tépett ki belőled egy darabot, megnézzük, mennyire lesz eredményes a dolog.
2017. júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek, oda kell csapni egy kicsit. A lóval lóként kell bánni ilyen egyszerű. Egymás között is így rendezik ezt, csak a dominánsnak van joga belecsípni a másikba. Szóval ha el akarod kerülni, hogy a fejedre nőjön és harapjon, akkor bármennyire is undorítóan hangzik, de igen is jól orrba kell vágni.
2017. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!