Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell egy lovat kintre...

Hogyan kell egy lovat kintre szoktatni? (lent)

Figyelt kérdés

Nem akarom hosszan leírni,annyi a lényeg hogy van egy ló aki 2 éve nem volt kint az udvaron(azóta az istállóban van)én elkezdtem vele foglalkozni,de nem lehet kivinni az udvarra,mert mindentől megijed.

A ló:egy welsh póni 4 éves kanca

Normális válaszokat!



2016. jún. 26. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell rángatni, nincs mese. Esetleg kajával lehet csalogatni. Amint kint lesz, hozzászokik a külvilághoz (persze zajoktól még utána is meg fog ijedni valószínűleg)
2016. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kijön,csak mindentől megijed,megugrik.És én ezt már nem bírom lassan 1 hónapja szenvedek vele,és akárhogy van,de ez engem megvisel,hogy nem tudok vele mit kezdeni
2016. jún. 26. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld fokozatosan, ha másképp nem megy... Megálltok az ajtóban, hagyd, hogy leessen az érme, hogy nincs oroszlán a környéken. Ajtó előtt, kicsit odébb, egy kanyar az udvaron, vissza be... Mindig csak egy keveset. Jobb sokszor pár perc, mint egyszerre órákat győzködni.
2016. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne azt a szerencsétlen lovat karámba kitenni?
2016. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez nem lovarda,1 legeló van,de ott a lovak bántanák(mert azon a legelőn a lovak ridegtartásba vannak nem lehet őket bevinni)
2016. jún. 26. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Van a lónak lába, el tud szaladni. Majd lemeccselik egymás között, nem lesz semmi baja. Tedd ki arra a legelőre.
2016. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már mindegy.el fogják vinni.
2016. jún. 27. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
azt mondtad az előző kérdésben ,h oda adták neked a papírokat is. Úgy nem írják elvinni. De remélem ott jobb helye lesz szegénynek......
2016. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!