Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok télen amikor nagyon...

Sassszem kérdése:

Lovasok télen amikor nagyon hideg van, hogy lovagoltok, nyeregben vagy szőrén lovagoltok?

Figyelt kérdés
lovaglás

2017. júl. 18. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyerget használom. De van altta egy pléd...
2017. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha mínuszok vannak akkor szőrén lovagoltok?
2017. júl. 18. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy szerinted miért jobb a szőrén lovaglás a pléd helyett (csak mert ezt erőlteted igazán)
2017. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fair a lóval szemben a saját komfortom előre helyezni, és ak ér télen, ak ér nyáron valamiféle biolégkondiként funkcionáltatni az állatot. Ha fázol, veszel egy nyeregmelegitő szőrmét a nyeregre, és annyi. Az igazság az, hogy a lónak alapvetően nem használ az, ha szőrén ülnek rajta. Ezen az évszak és a hömérséklet sem változtat. Ha nem csak utazol, akkor úgyse fogsz fázni, hogy nem melegítteted a hátsód a lóval.
2017. júl. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%

Szőrén. Úgy az igazi. Én szinte mindig szőrén lovagolok már huszon éve, és a mostani pónit már több mint 15 éve és emmi baja. Van hogy ketten is ráülünk, és semmi baja. Igen télen főleg szőrén, legalább melegít alulról. Nyáron meg azért, mert lehet úsztatni is, ahhoz meg nem kell nyereg. Kantár, fürdőruci és kész. :)

Nyugodtan lovagold szőrén.

2017. nov. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!