Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csajok, ti menzesz alatt...

Csajok, ti menzesz alatt lovagoltok?

Figyelt kérdés

Vagy.az első erősebb napok alatt inkább kihagyjátok?

Félek, hogy átázok :(


2017. márc. 28. 11:18
 1/10 A kérdező kommentje:
A privátban írogatóknak üzenem, hogy a kérdésem nem szexuális tartalmú, a sportra vonatkozik.....
2017. márc. 28. 11:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam akkor is, ha félsz az átázástól akkor használj tampont és betétet is. Sokszor még a görcsölés is elmúlt ha lovagoltam :)
2017. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem az első két napban kell megváltani a világot, de egy kis lötyögés simán belefér. Közvetlen lovaglás előtt cserélj, másfél-két órát ki kell bírnia. De az alhasi régiót valóban kellemesen átmozgatja egy kis séta.
2017. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem rinyálok, csak még nem lovagoltam így, csapódik a seggem a nyereghez terpeszben, világos a nadrágom, stb... de akkor bevállalom. Pláne ha azt mondjátok, hogy a görcsöknek is jót tesz.


Más kérdés, de ilyenkor a csődör lovakat jobb kerülni ugye? Vagy ez csak "városi legenda"?

2017. márc. 28. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Én láttam mér csődört a srác gazdájára is ugrani, szóval...


Világos gatyát én nem húznék azért, akkor már inkább farmer, vagy nem tudom. De egyébként én is szoktam lovagolni vele ugyanúgy, mint máskor. Mármint nyilván nem akkor kell olimpiára gyúrni, de érted.

Én addig amúgy éjszakai betétet rakok be, annak ki kell tartania azért.

2017. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem hiszem, hogy át fogsz, ha jó a betét :)

Én még versenyezni is szoktam így, ami fehér gatyában történik, és egyszer történt olyan, hogy versenyen jött meg, de szerencsére akkor sem ázott át a nadrágom, mert gyorsan kapcsoltam.

2017. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már áztam is át versenyen, de leszrom. A verseny fontosabb. Olyan is fordult elő, hogy észrevettem máson, hogy hasonlóan járt, és nem az jutott eszembe hogy fú de gáz, hogy nem használ normális betétet, hanem hogy szegény, tudom milyen érzés. Nehogy már tönkre tegye az életed a havibaj.
2017. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb tampon bőven elég. Normált használok ilyenkor eggyel nagyobbat teszek, ha lovagolni megyek.
2017. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első ilyen alkalommal kb fél órával az edzés előtt lemondtam, mert pont akkor jött meg. Igaz, én olyan gyenge vagyok ilyenkor, h alig állok a lábamon. Azóta viszont nem hagyom ki, simán tampont használok. Mondjuk, csak fél órát megyek, és fekete gatyóm van.. Viszont tényleg igaz, hogy a görcsökre nagyon jó hatással van!!!
2017. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
algopirin+akár éjszakai betét és mehet a menet :D
2017. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!