Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért harapott meg a lovam?

Miért harapott meg a lovam?

Figyelt kérdés
Odamentem hozzá és belémkapott.

2017. júl. 23. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi okozhatta. Lehet, hogy csak poénkodott. Vagy unta az adott helyzetet. De így konkrét választ nem tudok adni 😐🙂
2017. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nasiztatod? Mert, ha igen, akkor lehet követelőzött, vagy csak szimplán semmi kedve nem volt hozzád. Magyarán tiszteletlenség. Esetleg fájt valamije.
2017. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt előjele? Sunyított pl eddig is néha? Földről engedelmes volt, vezethető, lábát adja, stb.? Nyeregben hogy viselkedik?

Enni eszik? Nem szórja ki a kaját? Stb-stb, ennyi alapj Én bármi lehet, a kér egy új ló a közelben is felbojdíthatja a helyzetet, kancák sárláskor lehetnek hisztisek (bár ezt tudni kell kezelni), és még rengeteg egyéb oka lehet.

2017. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Loool! :D Harapd vissza.
2017. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sunyított már ekkor láttam hogy valami nem tetszik neki delehet hogy nem kedvel engem. még nem lovagoltam, csak kaját akartam beadni neki de mikor megfordúltam ok nélkül belém kapott.
2017. júl. 29. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak eteted, aztán lelépsz, azt hiheti félsz tőle. Szerintem futószárazd, vagy ilyesmi, dolgozzon kicsit.
2017. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!