Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretném ha fényes lenne a...

Szeretném ha fényes lenne a lovam szőre a zabjába esetleg tehetnék étolajat? Nem lesz tőle semi baja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne,nem neki való én úgy gondolom.Szerintem vegyél olyan sa pont amit a szőrére való hogy tiszta fényes legyen inkább azzal biztos hogy nem ártasz.
2017. júl. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lonak valo lenolajat szoktak mondani, az fenyesit, illetve karbantartja a beleket is, kisebb lesz az esely a kolikara. Szerintem ne probald meg hazilag elkesziteni (a lenmagot forralni kell meg miegymas), inkabb vegyel a lovasboltban valami elore elkeszitett kiegeszitot, azzal nem nyulhatsz melle.
2017. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. júl. 17. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:

A lenolaj jobb, de semmi baja nem lesz a sima étolajtól sem. Napi 1-2 kanállal kaphat.


A lenmag meg, ha azzal kísérleteznél, takarmány boltban olcsó. Forró vízben főzöd pár percig, míg ragacsos, nyúlós nyákot nem ereszt, és kicsit be nem sűrűsödik. Ebben a formában, persze kicsit visszahűtve adhatod.

2017. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. júl. 17. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki étolajat, napi 1 evőkanállal kezdve, fokozatosan emelve (trágyát figyelve) akár napi két deciig is. Sokféle olajat lehet etetni, a napraforgó a legolcsóbb, a legjobb a lenmagolaj, viszont az már jóval többe kerül.
2017. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!