Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kb. mennyibe kerülne beszállít...

Kb. mennyibe kerülne beszállíttatni külföldről egy Marwari lovat? Esetleg Magyarországon árulnak ilyen fajt? Én nem találtam.

Figyelt kérdés
Nem kiscsikóra gondoltam. Egy olyan 4-5 éves max. 7 körüli pacira. Sajnos ez a faj nagyon ritka és én nem is találtam Magyarországon eladót. De ha vki ilyennel foglalkozik értesítsen kérem. Vagy külföldről megtudnátok saccolni mennyibe kerül beszállíttatni egy ilyen lovat?
2017. júl. 25. 00:29
 1/3 anonim válasza:
86%

Drága. Miért nem jó senkinek sem manapság egy félvér?


Tudod az a baj, hogy ha te találsz is egy eladó marwarit, legyen az akármilyen, meg fogod venni. Magyarán haraphat, rúghat, ágaskodhat. Tudod egy komoly balesetet nem kárpótolhatnak a szép fülek. Szerintem, főleg, ha első ló, gondold át!

2017. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a repülőjegy kapásból 1 és 10 milka között, attól függően, hogy csak 1 lovat kell számmítani, vagy tömegesen jönnek és megoszlik a költség. Aztán van még állatorvosi költség, karantén, biztosítás stb.
2017. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy Marwari lovat csak kiveteles indokkal exportalnak Indiabol, es Magyarorszag nincs a kiveteles indokok kozott.

De, ha lehetne is, az allatorvos-szallitas-egyeb koltsegek pl. karanten, biztos, hogy tobb millio forint lenne.

2017. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!