Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Normális, hogy nem merek...

Normális, hogy nem merek bemenni a kancához, amelyiknek a csikója nemrég megrúgott valakit?

Figyelt kérdés
Az anyján oktatnak és nekem kellett volna kivezetni, de megmondtam, hogy én oda nem megyek be (vele van a csikó is, nemrég felrúgta a gazdáját). Kicsit viszont olyan gáznak éreztem az egészet, hogy azt is elvárom, hogy a "seggem alá legyen tolva a ló". A kancával nincs gond, de én akkor se merek bemenni ha ott a csikó...

2017. aug. 7. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahol jogos, bár nem félni kell, hanem megnevelni, ez viszont nyilván nem a te tiszted, feladatod, hanem a gazdájáé vagy az oktatóé (ha ugyan nem ugyanaz a lét személy).
2017. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, ha azt a lovat, ami neked kéne egy számodra veszélyessel tartják egy boxban (akár a saját csikója, tök mindegy), akkor miért ne kérhetnéd meg őket, hogy kihozzák azt, aki neked kell? A feneked alá akkor lesz tolva a ló, ha ezek után elvárod, hogy a kancát lepucolják, felszereljék, stb... Ha karámban lenne hasonló, oda sem kéne bemenned. Jó, hogy nem húzza fel valaki az orrát, ha nem akarod felrúgatni magad...
2017. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!