Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Müzli, táplálékkiegészítő...

Müzli, táplálékkiegészítő ijedős kancának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy rebbenékeny, ijedős kancának keresnék valami kicsit nyugtató hatású táplálékkiegészítőt, gyógynövényes müzlit, amitől egy kicsit kezelhetőbb lesz, de persze nem szedálja le a lovat.

Leginkább olyan készítmény érdekelne, ami nem tartalmaz FEI dopping listán szereplő anyagokat, így versenyzés mellett is adható a lónak.

Equimins és hasonló oldalakon nézelődtem, de érdekelnének személyes tapasztalatok is. Ti mit tudnátok ajánlani?


Köszi :)



2017. aug. 15. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem külön étrend kell a pacinak, hanem szeretet és törődés :) Hogy lássa, felesleges minden zörejre összerezennie és senki nem akarja bántani.
2017. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is számít, nyilván, de van ló, akinek ez nem elég, és mindenhol sárkányt lát. Nézz körül a fitocavallo-nál, ha nincs, kérdezd meg őket, biztos tudnak adni valamit. A cavalornak van a pianissimo tápja, ezt mi nem próbáltuk, de a céggel alapból elégedettek vagyunk.
2017. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit kihagytam: sokkterápia :D Vigyetek be a fedelesbe minden sz.rt, nejlon, kaviccsal töltött üveg, labda, ernyő, magnó, amit találtok, tapsoljatok ütemesen, és közben nyugtatás, dicséret, simi... Csak leesik neki a tantusz, hogy túlélhető... Nekem egy póni fosott a hangos zenétől, és zenés kűrt kellett volna menni vele... Koccig felcsavart hangerő, 10 percig verte magát, aztán kapcsolt, hogy semmi nem történik. Azóta meg, ha indul a zene, előtte egy simogatás, és tudja, hogy nyugodtság van.
2017. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves első, természetesen nem csupán a takarmányozással tervezem megoldani a problémát, de úgy gondolom nem bűn, ha nem akarom megöletni magam egy olyan lóval ami még a fényképező kattanásától is kiugrik a bőréből :D Úgyhogy a szeretgetés mellett örülnék ha valami táplálékkiegészítővel is tudnék segíteni a problémán.

2017. aug. 15. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg magnézium.


Meg ami eszembe jutott, pl a katonaságnál ágyút sütöttek abrakolásnál, így egyik sem félt a háború közepén. Próbáld ki szerintem, hogy az ijesztő dolgok közepén abrakolsz. Hátha.

2017. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na tessék, friss cikk :DDD


[link]

2017. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó

A lovak nem ilyenek :D Csak akkor félnek mindentől, ha bántalmazásnak vannak kitéve.

2017. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Atyagatya.... Ez egy félig-meddig poénnak szánt cikk. Gondolom, te vagy az, aki betűre betartja a használati utasítást is... Aztán csodálkozol, ha nem sikerül.


Ui.: etológus vagyok, és személy szerint jót röhögtem a képeken...

2017. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!