Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti szerettek futószáron vágtázni?

Ti szerettek futószáron vágtázni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 13:42
 1/6 A kérdező kommentje:
A válaszodat légyszíves indokold! (:
2017. aug. 29. 13:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom, de elengedve karámba, vagy terepen jobban szeretek. A futószáron a kör ív miatt talán ami miatt máshogy jobban, de a futószár is jó szerintem. És te? :)
2017. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiii ***** válasza:
100%
Nem annyira. Unalmas csak körbe-körbe menni, de ez nem csak a vágtára igaz. Bár gondolom ez a kérdés azokhoz szól, akiknek még nincs annyi tudásuk és önbizalmuk, hogy szabadon menjenek. De szabadon, természetesen, sokkal jobb vágtázni, ügetni, lépni, bármit csinálni. Futószáron a futószár másik lévén végő egyén (nyilván egy oktató) diktál leginkább. A legjobb dolog szabadon vágtázni... imádom.
2017. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon rég nem vágtáztam futószáron,de nem is volt annyira jó. Természetesen megnyugtatóbb volt mint egyedül ,de mindig is terepen szerettem /szeretek :) Alig vártam ,hogy kikerüljek onnan.Akkor még nem érzed igazán milyen vágtázni ,majd egyedül <3
2017. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek néha visszaülni, mert rendbe tudom tenni az ülésem, nem kell a lóval foglalkozni, pedig edző vagyok magam is.
2017. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is jobban szeretek szabadon vágtázni,de azért jó néha visszülni futószárra!😍😉

2017. aug. 29. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!