Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kobak a jobb?

Melyik kobak a jobb?

Figyelt kérdés

Mostanáig casco passion kobakom volt, és ebbe estem háromszor (igen, tudom hogy egy esés után le kéne cserélni...), és egy kicsit a teteje is be repedt ezért szeretnék majd újat venni. Most olcsóbb kobakokat néztem mint a casco.

1: [link]

2: [link]

Ahol lovagolok ott nyáron tűző nap van, szóval fontos lenne hogy jól szellőzzön. Vélemények? Mindenképp fel fogom majd próbálni, szóval lehet hogy az én fejformámra nem is lesz jó, de azért reménykedek. (a decathlonosat már egyszer felpróbáltam, és az jó, inkább csak arra vagyok kíváncsi hogy használat közbe milyen).

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. aug. 29. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz hasonló decathlonos Fouganza kobakom volt, kb 8 évig használtam, maximálisan elégedett voltam vele. Szerintem jó választás.
2017. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából a tanúsítványok szempontjából mindnek meg kell felelnie alapvető dolgoknak, hogy kobakként lehessen árulni. Innentől az elsődleges kérdés a kényelem, azt viszont sajnos nem lehet megmondani, hogy neked konkrétan mi lesz kényelmes, és mi nem :/ Nekem volt, ami földről felpróbálva maga az álom, lovon ülve meg valahogy úgy mégsem.


A decathlonos nekem személy szerint a boltban próbálva nem tetszett, de lovon nem próbáltam. A második egyszer volt rajtam lovon, nem volt vele problémám kényelem szempontjából, viszont iszonyat befülledt.

2017. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!