Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt valaki, aki volt már...

Van itt valaki, aki volt már lovastáborban Bábolnán? Milyenek voltak az ezdők, a társaság? Mennyibe került osszesen az 5/7 (? ) nap?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam arrafelé, viszont mivel a szüleim nem engedtek oda 8. után továbbtanulni, úgy gondolom mégiscsak megnézném azt a sulit, ahova annyira menni akartam, vagy legalábbis a lovas részét.

Ha van valaki esetleg, aki volt már, nyugodtan írjon privátban, nagyon megköszönném :)



2017. szept. 23. 09:41
 1/1 A kérdező kommentje:
es mielőtt megkapnám, hogy mekkora sznob vagyok, mert csak ilyen "neves" lovardák érdekelnek, elsősorban tapasztalatszerzés miatt csinálnám, és hogy ha gimi utan mégiscsak ide mennék, akkor legyen fogalmam arrol hogy milyen hely. Továbbá érdekel, hogyha ennyire emlegetik, akkor valóban ilyen jó-e.
2017. szept. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!