Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknak mennyire jó az...

A lovaknak mennyire jó az emlékezetük? Emlékeznek arra, ha egy helyen már voltak?

Figyelt kérdés
Igazából egyszerű a sztori. A lovamat elhoztam az új lovardába, most viszont vissza vinném a régibe... Emlékezni fog vajon rá, hogy ott volt hosszabb időt vagy újra kell kezdeni a hellyel való ismerkedést?
2017. szept. 23. 16:35
 1/5 Poyána válasza:
igen a lovaknak nagyon jó a memóiájuk
2017. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emlékezni fog rá. Mi sokat járunk versenyre, és ahol többször voltunk, ott olyan nyugisak, mint otthon. Új helyen jobban látszik a versenyláz.
2017. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ló nálunk bértartásban, amit elvittek 1-1,5 évre és mikor visszajött a régi társaihoz raktuk karámba. Kicsit meglepődtek, de megismerték egymást. Szerintem hosszabb idő elteltével is emlékeznek a helyre és egymásra.
2017. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emlékezhet ha az adott helyen sokat volt.
2017. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is emlékezhet. Én elvittem egy másik lovardába és ott végig ideges volt. Mikor visszahoztam, nem is ugyanarra a helyre csak a mellé egy-két km-re sokkal nyugodtabb lett
2017. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!