Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet ilyenkor csinálni...

Mit lehet ilyenkor csinálni egy lóval? Földről vezetem, és egyszer csak, megáll, és onnantól egy lépést se megy előre.

Figyelt kérdés

Próbálom oldalra húzni a fejét, ami miatt kibillen az egyensúlyából, és oldalra lép, ezt a lendületet kihasználva egy S betűt leírva megint beállítom egyenesbe, és ekkor néha megy tovább, de legtöbbször ennél a pontnál megint földbe gyökerezik a lába.

Valamikor meg nem menet közben áll meg, hanem alapból nem indul el.

De egyébként szabadon követ, csak szárral nem, meg a szárat sokszor a szájába veszi, és ráharap, és így nehezebb irányítani.

A ló egyébként egy 11 éves kanca, Hucul Haflingi keverék



#kapcsolat #ló #ember #bizalom #haflingi ló #megállás #szár #földbe gyökerezik a lába #egy lépést se előre #kanca hucul
2017. szept. 26. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én tennék rá egy vezetőszárat. Bármikor úgy alakulhat, hogy jó lett volna az, ha van...
2017. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó. Egyébként száron tökéletesen megy, csak sokszor lusta vagyok kivinni, és ezért a kötőféknél fogom meg. Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 8. 14:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már viszel egy kötőféket, akkor leakaszthatsz mellőle egy vezetőszárat is... Mert ugye kötőfékben meg nem állítjuk a lovat sehol, mert balesetveszélyes.
2017. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom, ezentúl így fogom csinálni. :D
2017. okt. 9. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!