Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Dieta utolso szakaszaban...

A Dieta utolso szakaszaban amikor mar cask reggel eszik vki szenhidratot (pl tojasfeherje+50g zab) es onnantol kezdve mar cask csirkemell es zoldseg ezt meddig szoktak/lehet csinalni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mert koztudott hogy egy Dieta altlaban 12 het szokott lenni.. es mundjuk az utolso het szokott ilyen drasztikus lenni vagy akar lehet 4 hetig is v amig birja az illeto?
2014. márc. 14. 18:13
 2/5 tkodit ***** válasza:

én nem tudtam, hogy ez ennyire köztudott. :D Addig kell diétázni, amíg van rá szükség, persze közben lehet vissza-visszapörgetni az anyagcserét magasabb ch-val, de én pl az első évemet szinte végigdiétáztam...


Naturálon egyébként ennyire alacsony ch-n egy-két hétnél tovább hülyeség lenni, mert teljesen belassul az anyagcseréd, plusz az izmod is elfogy.

2014. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a zöldség nem szénhidrát?:O És meddig lehet csinálni?Elvileg ez a normális táplálkozása az embernek,szóval élethosszig.
2014. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teha takkor 1-2 hetig. koszi.
2014. márc. 14. 18:59
 5/5 tkodit ***** válasza:

3-as: Ja, mert a paradicsomban, uborkában és társaiban levő szénhidrát aztán baromira számottevő, arra aztán érdemes építeni... A paleó étrendet meg többen támadják, mint ahányan védik, úgyhogy tényként állítani, hogy ez a helyes, szerintem felelőtlenség.


Nem mondom, hogy nem működhet a paleó egy testépítőnek, de a legtöbb versenyző mégis eszik rendesen szénhidrátot.

2014. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!