Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szín illik ehhez a pej...

Milyen szín illik ehhez a pej kancához?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszeretném már venni a lovamnak a felszereléseit, de ehhez választanom kellene színt...

Mohito nevű pej kanca

Sajnos képet nem tudok mutatni, mert a barátnőm küldte el nekem azokat a képeket, amikor még eladó volt :)



2017. okt. 4. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem teljesen mindegy? Amúgy meg... józan paraszti ész... lovakhoz a fekete és a barna színek illenek...
2017. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a zöld ugrott be a neve alapján :)
2017. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Zöld, fehér, fekete :)

Először pinkre gondoltam de a nevéhez nem illene :D

2017. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A fekete-zöld szerintem is nagyon jó. Mondjuk én még a citrom sárgát is el tudnám képzelni neki. :)
2017. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!! 😃
2017. okt. 5. 06:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sötétebb pej, akkor a piros is jól áll. Esetleg égszínkék, türkiz színek sem rosszak. Illetve Decathlonban nemrég láttam tengerészkék-bézs színű összeállítást, azon nagyon gondolkodom (igaz az én kancám sárga... de a pejeken is jól áll).
2017. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm... Kíváncsi lettem az ajánlásodra :) leírod a linkjét ha a weboldalukon is fent van? :) előre is köszi
2017. okt. 6. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez volt az, de élőben jobban néz ki. És főleg : nem koszolódik (nekem türkiz van és az irtó koszos lett az utóbbi időben).

Láttam hozzá ilyen színű fáslit is.


Bár az is kérdés, hogy világosabb, vagy sötétebb pej a lovad. Sötétebb esetén jobb a kicsit világosabb, vagy élénkebb szín.

2017. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sötét pej (mondhatni olyan, mintha saras, nagyon piszkos lenne, kormos-barnás)
2017. okt. 8. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!