Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shagya arab vélemények?

Shagya arab vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozok az új ló vásárlásán.

A jelenlegi lovam szörnyen sokat botladozik, terepen ijedős és a eléggé hiányos a tudása. Nem szeretnék megsérlüni, összetörni magam... Másrészt pedig kicsit szeretnék fejlődni és vele azt nem lehet..

Még anno lovardában ültem egyszer egy arab lovon és azóta szerelmes vagyok a fajtába. Nagyon sokat olvastam róluk / leginkább jókat /. Tudom hogy szeretnek menni ami egyáltalán nem baj, mert a mostani lovam borzasztó lusta.. A tudásomat tekintve : 11 éve lovagolok, vágtázni tudok, ugratást tanulgatom - egy másik lóval. Aki szintén elég pörgős nagyon kell fogni ( úgyhogy hozzá vagyok szokva). Azt is olvastam nagyon jók terepre.. Ami nagyon jó mivel szinte mindig terepen lovagolunk. Az ugratás egy másodlagos dolog lenne. Nem díjugró versenyeket akarok nyerni csak hobbi szinten ugratni vele. Ami fontos : Nincs edzőm, otthon lovagolok. A hely nem probléma, mert a lovaink egész nap kint vannak a karámban estére vannak csak boxba bezárva. Azt is olvastam sokat kell mozgatni. Ami esetleg úgy lenne megoldható hogy futószáron mert heti 1-2 x van időm lovagolni az iskola mellett...

Saját tapasztalatok érdekelnek leginkább.. Jó / rossz tulajdonsàgok.. Bár tudom ez egyed függő is.



2017. nov. 1. 18:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A lába miatt... Nem akarom itt nagyon részletezni,de ha írsz privátban elmesélem szívesen.

Még egy pár hónap múlva, a helytől függ.

2018. jún. 13. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!