Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Arab fiúval együtt járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab fiúval együtt járni vélemények? Tapasztalatok? Milyen arab fiúval együtt élni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi menekült helyzetben nem tudok neked pozitiv valaszt adni, én nem kezdemenyeznek veluk, tudom ez általánosítás, ami nem szep, de ez van. Egyebkent laktam egyutt egy parral albérletben, ahol a srac arab volt, rendes volt nagyon. :)
2015. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerjük talán? És európaival milyen? Megválaszolhatatlan kérdés (ha csak nem valami jó kis előítéletes szöveget akarsz hallani).
2015. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Aztán majd nehogy a csillagszóró helyett téged gyújtson meg véletlenül, miután brutálisan megerőszakolt, mert náluk ez a szokás.

[link]

2015. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Menekulj,mielott meg nem ol. Volt kapcsolatom arabbal: az agyban onzo, egyaltalan nem erdekelte az en kielegulesem. Semmit nem segitett a lakasban se. Azota kerulom oket, mint a kutyagumit az uton. Baratkozni se akarok veluk.

N

2015. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem annyi erről a véleményem, hogy az én szememben egy ilyen európai nő egy életre elásta magát.
2015. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Allahu Akbar!
2015. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha itt nevelkedett, és európai értéknrenddel bír, akkor oké. De ha nem, megszívod. Ahogyan írták, éppen mondjuk megverni nem fog, de mint nőt szarba sem fog nézni, ez tuti, mert őt így nevelték.
2015. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem a legjobb, lehet a szerelem vak, de megfontoltnak kell lenni.

Egy nő hozzá megy feleségül egy arab férfihoz veszélyes,majd szépen lassan elszakít a te családotól,és lassan semmi beleszólásod nem lesz semmiben.

Ezt csak egy ismerősöm tapasztalta meg.

2015. dec. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
64%
Nálunk a koliban vannak arabok. A zuhanyzó közelében sose látni őket, a wc-re másfél literes ásványvizes palackokkal járnak (gondolom a wc papírt feléjük nem szokás használni). Nyilván vannak köztük normálisak is, de ez alapján nem várnék sok jót.
2016. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Felejtos

Kihasznal es kozben kq tart

Menekulj van sok okos csinos magyar fiu ne dolj be a nagy nyalas dumanak

2016. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!