Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Műlovas lennék?

Műlovas lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben nagyon elszomorított, hogy ha valakivel beszélgettem (lovas fórum), és például az illető lovagolt, én meg mondtam, hogy én nem lovagolok. Akkor kamu/műlovasnak állított be. Nagyon szeretem a lovakat, de anyukám egyedül nevel és nincs pénze arra, hogy lovagoljak. Így tényleg nem számíthatok igazi horsefriend embernek

:(



#lovaglás #ló #műlovas
2017. nov. 10. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez most tényleg nem attól függ,hogy lovagolsz-e vagy nem. Szerintem,ha te kötődsz a lovakhoz,és ehhez a témához,ha téged ez tényleg érdekel,akkor te egy igazi "horsefriend" vagy,és nem a pénz fogja ezt eldönteni.


Bár lehet,ez csak saját vélemény.

2017. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Baromság. Az vagy aminek vallod magad, ne hagyd hogy más emberek besoroljanak az interneten, ahol semmit nem tudnak kb. Rólad.
2017. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


Attól lesz valaki lovas, hogy SZERETI ezeket a csodás állatokat.


Ha nincs időd/pénzed lovagolni, de amúgy imádod őket, esetleg van lovas posztered/pólód/tolltartód/plüssöd/stb. akkor máris hatalmas horsefriend vagy :)

2017. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes téma, mert nekem se volt pénzem gyerekként lovagolni, de kijártam a barátaimmal a lovardába akkor is, ha csak simogathattam a lovakat. Kérdeztem az oktatót segíthetek-e, így legalább "dolgozni" mehettem lovak köré. Te hajlandó vagy erre, vagy csak a képernyőn át cukik a lovak?

Ettől még szeretheted őket, és lehetsz egy nagyszerű ember, de nem ugyanaz a virtuális lómánia, mint az igazi kapcsolat.

Nem leszel jobb vagy rosszabb ember, csak kevesebb a közös témád az "igazi lovasokkal". Ez nem feltétlen baj.

2017. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szünetekben mindig istállóban vagyok, és ápolom a lovakat :)
2017. nov. 10. 23:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg úgy minden amit ott segítek :D
2017. nov. 10. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Én lovagoltam (jó 5 éve volt már, annak), és mondjon, akárki akár mit, de Te egy igazi lovas vagy! :)

22L

2017. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
92%

Na és aki fogathajtózik, és nem tud lovagolni? Az nem lovas?


Hanyagold az ilyen fórumokat, tele van nagyképű pi**ákkal.

2017. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Műlovas=nem a ló/lovaglás iránti elhivatottság élteti,simán elmondhatja a klubban,fb on hogy Ő "lovagol", igaz még semmit nem tudott megvillantani a tudásából,viszont másokat nagyon könnyen bírál,lenéz ,minden (valóban) képzettebb lovassal szembe megy a saját egójának tágítása céljából. Ha nincs pénzed rá az nem jelent semmit még,az a gond mikor fórumokon (főlleg itt) olyan emberek oktatnak ki másokat akik héten egyszer ,vagy egyszersem mennek ki a lóhoz csak a fotelből magyarázzák meg a dolgokat olyannak aki mindennap kint ázik,fázik,keményen dolgozik a lóval.
2017. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EAdri93 ***** válasza:
Szerintem te is össze tudod spórolni a zsebpénzedből hogy ha más nem havonta 1x elmenj lovaglóórát venni (lovarda válogatja de egy óra lovaglás 1500- 4000 ft szokott lenni felénk. Errefelé a műlovast arra mondják akinek van lova, de szarik rájuk és az apja csinál helyette mindent meg ő pénzeli a lovacskázást, meg még mondják arra aki csak eljár lovagolni és a lovak iránti érdeklődése addig terjed hogy felül a felnyergelt előkészített lóra, lovagolv ink utazik rajta és aztán dolgavégezetlenül átadja a szarrá izzadt lovat a lovásznak h intézze el a többi teendőt
2017. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!