Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fríz lovat ajánlatos venni...

Propanna kérdése:

Fríz lovat ajánlatos venni hobbira, terepre? Ha nem ajánlatos a Fríz akkor milyen fajta lenne jó hobbira, terepre?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyilván a quarter nem ugyanaz az árkategória, mint pl egy telivér. Meg sok egyébben is más - nem véletlenül használják inkább western stílusban, hiszen azokra a feladatokra alkalmasabb.

Gyorsnak gyors amúgy, negyedmérföldes ló.

2017. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Visszatérve a magyar sportlóra. Az nagyon igaz hogy mármit felvesznek a fajtakönyvbe az oké. Tény és való. Nekem is magyar sportlovam van és egy percét sem bántam meg. Nagyon gyors, könnyen kezelhető, hamar tanul,nem bakol. Én kifejezetten hobbi és tereplovaglás céljára használom. Az viszont nagyon igaz hogy a vásárlásnál mindenre oda kell figyelni. Erre a fajtára főleg és ha lehet szakértővel kell menni. Esély szerint vásárlás előtt ki kell próbálni minden jármódban.

A frízről csak annyit, hogy használható ilyen célra csak eléggé drágák. Egyszerűbb ha egy belovagolt kisbérit veszel vagy magyar sportlovat, de nekem jó tapasztalatom van a furiosoval és a nóniusszal is

2017. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!