Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elkezdeni a tejhozó...

Mikor kell elkezdeni a tejhozó teákat inni? Elég szülés után? Vagy előtte már inni kell? Mennyi idővel ajánlatos? Melyik a legjobb fajta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A szülés előtt nem kell ilyet inni, de már a szülés napján elkezdheted! Én a laktoherbet ittam, ízre nem valami jó, de a tejem 1 éves koráig elég volt!

26 hetes + 22 hós

2009. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A védőnőm tanácsával éltem és nekem bejött:

csak akkor kezd inni, amikor kiderül, nem elég a tej, vagy nem is jön egyáltalán. ez szülés után mondjuk négy nap.

ha elkezded inni, két hétig idd, de csak azt. a homeopátiás bogyókkal ne kombináld, mert nem kompetensek egymással.


én laktoherbet ittam, de mellette sokat pihentem, nagyon sokat ittam (nem csak teát, mindent). így lett tejem, bőven. azóta ha azt érzem, hogy mintha egy kicsit kevesebb lenne (menstruáció miatt például), akkor megiszom egy karamalzot (ez egy alkoholmentes malátaital, olyan, mint a sör) és attól megugrik.


könnyű szülést :)

2009. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!