Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja ezt a lovam? SOS

Miért csinálja ezt a lovam? SOS

Figyelt kérdés
a lovam amikor zabot eszik, akkor úgy nyeli le hogy felemeli a fejét... de úgy hogy felnéz. múltkor már megcsiszolták a fogát, mert lehet hogy túl éles volt és vágta neki. de még mindig csinálja, vagy lehet hogy csak megszokásból és le fog róla tenni? kérlek segítsetek, mitől lehet ez!
2010. jún. 2. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A magokat én is így eszem,mi ezzel a baj?:S
2010. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem terhes!
2010. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz... ezeknél azért értelmesebb válaszokat vártam!! amúgy :D már másfél éve megvan :D
2010. jún. 2. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet szokás, ezért ezt ki kell zárni. Egyszerűen mikor eszik, ne engedd neki, hogy felemlje a fejét. Esetleg rövid szoktatás szükséges lehet, ha jelenléted zavarja. Ha nem engeded felemelni a fejét, és látszik, hogy nem tud rendesen nyelni, erőlködik, nem eszik, nem nyel stb, tehát fizikailag nehezésre esik a nyelés, akkor a következő kör sajnos a dokié.
2010. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!