Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan tudok SOS rendelni egy...

Honnan tudok SOS rendelni egy új takarót?

Figyelt kérdés
Ma elszakadt a lovam takarója, de nincs a közelben lovas bolt, csak 60km-re... :/ SOS kéne valahonnan rendelnem, de nm tudom honnan jön meg hamar főleg a karácsony miatt
2017. dec. 17. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felülsz a buszra, elmész a lovasboltba, megveszed a takarót és hazabuszozol.


Ennél nincs olcsóbb és gyorsabb megoldás.


Ha mindenáron rendelni akarsz, akkor javaslom a google nevű internetes weboldalt.


20 másodperc alatt jutottam ide:

[link]

2017. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok elmenni, nem nem azert mert tudok buszouni, de nincs rá 4órám. Ezért kémenrendelni. Ma letakartam egy pléddel, amineknaz elejére rajtam ket csatot, egyenlőre jó
2017. dec. 17. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálam 70 km busszal 1 óra, telekocsival 40 perc.
2017. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 40km busszal 1 óra - 60 már másfél, oda-vissza az 3 (útviszonyoktól is függ - pl hegyvidékeseb, sok kanyarral rendelkező, több kátyú mint aszfalt utakon a busz sem tud száguldozni), és ha nem lehet kicentizni a dolgot, akkor ugye erre jön a várakozási idő is (ami rosszabb helyeken simán lehet 2-4 óra is már magában is).

Nekem se lenne erre 4 órám, viszont ami tény, hogy a szállítás időpontja sokszor nem azon múlik, honnan rendelsz, hanem azon, kik hozzák ki. Én több, mint másfél hetet vártam a DPD-re most, a Sprinter 4 nap alatt kint volt - ugyanakkor rendeltem a két dolgot, két külön helyről, ugyanaznap jött az értesítés is, hogy átadták a csomagot a futárszolgálatnak. Sajnos így meg lutri az egész - nyugodtan veheted onnan, ahol a legolcsóbb, a szállítási időt lehetetlen előre belőni. Én karácsony előttre már sehonnan se várnám igazán, hacsak nem valaki el tudja hozni neked a boltból.

2017. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha rendelsz napok amíg kihozzák.. az a 4 óra ahhoz képest jobban hangzik.
2017. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lótakaró gyárból kell rendelni a budai nagy antal 24 szám alól,onnan a polgár jenő fogja kiközvetíteni 2 órán belül.
2017. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!