Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok javasolni jó és...

Tudnátok javasolni jó és kedvező árú leszárító takarót lónak?

Figyelt kérdés
Sajnos a lovunk nem igazán szeret a fedett sátorban lovagolni, de ilyenkor télen muszáj. Nincs agyonhajtva, de mégis nagyon leizzad, a szőre hosszú, hiába dörzsöljük szalmával, nyirkos marad. Edzés után legalább egy órán át a boxban van, inni nem kap, de utána ki kell mennie a karámba. Félek, hogy meghűl, ezért beszereznék egy polár szárító takarót. Tudnátok ajánlani olyat, amelyik jó, de mégsincs horror ára? Köszönöm szépen.
2017. nov. 16. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a célra a decathlon-os tökéletesen megfelel. Ne az istállóba valót vedd, az elég vastag. De ez a polár200-as, ahogy néztem, jónak tűnik.
2017. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést, szerintem ez lesz,remélem tényleg hasznos lesz majd.:)
2017. nov. 17. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

A kraemer oldalán érdemes megnézni

Igaz Magyarországon nincs bolt de ausztriaba van +lehet rendelni is onnan

Nekem nagyon tetszenek a takarók amik ott vannak!

2017. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!